Hizmetlerimiz

Kredi Kartsız Ödeme Kolaylığı


Kredi kartı ile ödeme yapmak istemeyen müşteriler için araç kiralama ön ödemeli olarak gerçekleşir. Bu ödeme ile kart için bloke koyma da gerçekleşmez. Bu durumda müşterilerimiz gönül rahatlığı ile araba kiralama işlemi yapar. Yurt dışından gelen müşterilerimiz için kredi kartsız olarak araç kiralama yapılır. Yurt içinde kiralama yapmak isteyenler için de bu hizmetler verilir. Nakit olarak ödeme yapmak isteyen her müşteri için kredi kartsız kiralama hizmeti verilir. Kiralamada yapılan sözleşmede bu durum kaydedilir. Sözleşme içeriğine bağlı olarak ödeme sistemi oluşturulur.

TT Motors Güvencesiyle...

  • Adrese Teslim
  • Güven ve Kalite
  • Uygun Fiyat
  • 7/24 Hizmet

Covid 19'a karşı tam hizmet kalitesi

1ARAÇLARINIZI DEZENFEKTE EDİYOR MUSUNUZ?
Her kiralamadan sonra araçlarımızı temizlemek için kullandığımız yöntemlerimizi daha da güçlendirdik ve geliştirdik. Özellikle sizlerin teması olan direksiyon, kapı kolları, vites, ön panel ve diğer sert yüzeylerin temizliğine yönelik ek önlemler aldık.
2OFİSLERİNİZDE TEMİZLİK YAPIYOR MUSUNUZ?
Siz değerli müşterilerimizin kullanımı için ofislerimizde ve araç teslimat noktalarımızda dezenfeksiyon ürünlerini hazır bulunduruyoruz. Ofislerimizi ve tüm idari binalarımızı ilgili otoritelerce önerilen sıhhi malzemeler ile düzenli olarak dezenfekte ediyoruz.
3OFİS ÇALIŞANLARINIZ KORONAVİRÜSE KARŞI HERHANGİ BİR ÖNLEM ALIYOR MU?
Ofislerimizde çalışanlarımızın kullanımı için dezenfektan bulunmakta ve düzenli olarak kullanılmakta olup, çalışanlarımızın sağlık durumları güncel olarak takip edilmektedir.
4HASTAYIM / EVDEN ÇIKAMIYORUM ARACI OFİSE BENİM ADIMA BAŞKASI TESLİM EDEBİLİR Mİ?
Bu döneme özel olarak, kiraladığınız aracı sizin adınıza başkası teslim edebilir. Aracı sizin adınıza teslim edecek kişinin adı soyadı, ehliyet yaşı, ehliyet süresi ve ehliyet fotoğrafını ofislerimize beyan ettiğinizde, ilgili kişi kira anlaşmanıza ek sürücü olarak eklenecektir.
Hemen Araç Kirala